סיור ג'פיים בגוארגיהטיול ג'יפים בגוארגיה

אם אתה חובב טיולי אקסטרים ומוכן להתגבר על כל אתגרי השטח, סיור הג'יפים שלנו לג'ורג'יה יהיה בחירה מצוינת עבורך. גאורגיה מפורסמת בטבע ההרמוני והיפה שלה, בהרים הגבוהים, בכנסיות העתיקות ביותר ובטירות. עם טיול הג'יפים שלנו, תזכו לטיול שטח ברכב 4WD דרך יערות עבותים, כפרים הרריים נסתרים ותחוו נופים דרמטיים.

טיול ג'יפים הוא חוויה ממש מיוחדת, ואכן תצטרכו לטייל מאוד מאוד רחוק כדי לראות את מה שאתם חווים בג'יפ. אבל זה לא רק זה, זה גם שפע המידע והרקע שאתה מקבל, ללמוד על האזור. הייתי אומר לך על זה, במיוחד כי זה פעם בחיים.

תיהנו מנופי קניון מדהימים כשאתם מטפסים במעלה אגן קריק היבש עם עצירה בבקתת ואן דרן ההיסטורית. בסך הכל, תבלו שעתיים בצפייה בחיות בר, תצורות סלע ויערות עתיקים בג'יפ שלכם עם מדריך מומחה. מבקרים מכנים את הסיור הזה כנסיעה פרועה ואומרים שהמדריכים עושים

עיקרי הסיור

חקור את שבילי השטח של ג'ורג'יה ברכב 4WD סעו ל-Paravani – האגם הגדול במדינה חווית נסיעה דרך נופים גאורגיים עוצרי נשימה סעו לאזור סוונטי העליון דרך העיירה הציורית Zugdidi בקר בסכר אנגורי – סכר קשת הבטון השני בגובהו בעולם חפצים מפורסמים של אונסק"ו במצחטה הקדושה

טיולי הקיץ הטובים ביותר בג'ורג'יה

כשזה מגיע להנות באמת מהקיץ בג'ורג'יה, אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות לעצמך הוא לעלות מאחורי ההגה של הג'יפ שלך ולצאת לדרך! זה הזמן המושלם בשנה להעריך באמת את כל מה שיש למדינה הזו להציע. לכן, כאן ב-Akins CDJR, אנחנו רוצים להציג בפניכם כמה מהטיולים הטובים ביותר שתוכלו לצאת אפילו מבלי שתצטרכו לעזוב את ג'ורג'יה בכלל. זו הדרך המושלמת לבלות ביחד כמשפחה, או אם אתם רוצים לבלות לבד, הדרך הפתוחה לפניכם. למטה נעבור כמה מהטיולים המובילים בג'ורג'יה. זכור, לפני שאתה עוזב, חשוב לוודא שהרכב שלך תקין. קבעו איתנו פגישה ב- Akins CDJR, ואנו נוודא שהג'יפ שלכם מוכן לנסיעה!

מקומות מובילים לטיול ג'יפים בג'ורג'יה

אזור מוגן ושלובאני
יציאה מוקדם בבוקר מטביליסי. הגעה לושלובאני.

המסלול מתחיל מהמרכז האדמיניסטרטיבי. המבקרים יקבלו מידע על שטח הפארק ואמצעי הבטיחות, כמו כן כדאי לעבור דרך רישום ובקרת אבטחה. במהלך טיול זה תוכלו לראות את הסיור הבא:

הרי געש בוץ טכתי טפה – פלא אמיתי של אזורים מוגנים ושלובאני, הממוקמים ליד הר דאלי. האנדרטה הטבעית הזו יוצאת דופן לא רק בזכות הבוץ שלה, אלא גם בזכות המראה שיוצר את התחושה של להיות על כוכב אחר. הקוטר של הגדול ביותר הוא 3-4 מ'.

מאגר דאלי, שמושך את המבקרים עם המראות והפנורמות המדהימות שלו.

מבצר Khornabuji – עיר מבוצרת גדולה שנבנתה על ראש צוק במאות 3-4.

טושטי
טיול ג'יפים בטושטי מכסה שלושה מארבעה עמקים של טושטי: צ'אגמה, פיריקיטי וגומטסארי עם הנופים הציוריים שלו. ממוקמת על המדרונות הצפוניים של הרי הקווקז הגדול, טושטי גובלת ברפובליקות הרוסיות של צ'צ'ניה ודאגסטן בצפון ובמזרח, בהתאמה; ולפי המחוזות ההיסטוריים הגיאורגים קחתי ופשב-חבשורתי מדרום וממערב, בהתאמה. אוכלוסיית האזור היא בעיקר גאורגים אתניים הנקראים טוש או טושטים. מבחינה היסטורית, טושטי כלל ארבע קהילות הרריות: הצובה (הגרה בערוץ צובה), הגומצארי (הגרה לאורך גדות נהר טושטיס אלאזאני), הפיריקיטי (הגרה לאורך גדות נהר פיריקיטיס אלאזני) והצ'אמה, חיה. קרוב למפגש שני הנהרות). מבחינה מנהלית, טושטי הוא כעת חלק מעיריית אחמטה, בעצמה חלק מהאזור המזרחי של גאורגיה, קחטי. הכפר הגדול ביותר בטושטי הוא אומאלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.