סיור בסביליההצצה לסיור בסביליה

העיר סביליה (או סביליה בספרדית) היא בירת מחוז ספרד ומחוז אנדלוסיה ומונה כ-700,000 תושבים, מה שהופך את סביליה לעיר הרביעית בגודלה בספרד. בתחום התרבותי, הפוליטי, הכלכלי והאמנותי, סביליה היא העיר החשובה ביותר בדרום ספרד.

סביליה, יחד עם קורדובה וגרנדה, היא אחת משלוש הערים המפורסמות ביותר באנדלוסיה. ביקור בסביליה פירושו גילוי מורשת ארכיטקטונית והיסטורית עשירה מאוד, אך גם צלילה בתרבות הספרדית, עם טאפאס, סנגריה ופלמנקו.

סביליה ידועה בעולם בארכיטקטורה ובריקודי הפלמנקו שלה, אבל הפעילויות בסביליה ספרד חייבות לכלול טאפאס! עם מאות ברי טאפאס שנמצאים ברחבי העיר, תרבות הטאפאס היא חלק בלתי נפרד מהחיים בסביליה.

3 אטרקציות מובילות בסביליה

1. חובה לראות: אלקאזר מסביליה

'Alcázar Real de Sevilla' הוא הארמון המלכותי של סביליה. מתחם הארמון המורי הזה הוא ללא ספק האטרקציה המפורסמת ביותר בסביליה. אסור לפספס את ארמון אלקזר במהלך הטיול בעיר. הארמון עדיין בשימוש היום על ידי המלך הספרדי. בשל מספר המבקרים המצומצם לשעה, חשוב לקנות כרטיסים מראש.

2. קתדרלת סביליה ולה ג'ירלדה

'קתדרלת סנטה מריה דה לה סדה' היא אחת הקתדרלות הגדולות בעולם. הקתדרלה נבנתה על שרידי מסגד מורי. מגדל חיראלדה היה פעם חלק מהמסגד הזה. פעם אחת בקתדרלה, אתה יכול להתפעל מאוצר, קברו של קולומבוס והקפלה המלכותית. אתה יכול גם לטפס על מגדל Giralda עבור פנורמה יפה של העיר. מידע נוסף על 'קתדרלת סביליה'.

3. Plaza de España – כיכר ספרד בסביליה
הכיכר המפורסמת ביותר בסביליה נמצאת בפארק מריה לואיסה. ה-'Plaza de España' נוצר עבור התערוכה האיברו-אמריקאית של 1929 כדי לסמל שלום עם המושבות לשעבר. גולת הכותרת של 'הכיכר הספרדית' הזו הם 52 הספסלים עם אריחים אנדלוסיים המייצגים את כל המחוזות הספרדיים. מידע נוסף 'Plaza de España'.

כמה ימים אתה צריך בסביליה?

למרות שסביליה קטנה יחסית, כדאי לתכנן לבלות לפחות יומיים-שלושה בביקור בציוני הדרך המרכזיים שלה, לתפוס מופעי פלמנקו ולהתפנק בטאפאס כאוות נפשכם.

האם סביליה ספרד שווה ביקור?

סביליה, ספרד זכתה בהצטיינות יתרה בסיכום השנתי הטוב ביותר בנסיעות של אתר הנסיעות, שממנה הן ערים
והן מדינות שכדאי לבקר בהן בשנה הקרובה. … העיר ידועה בהיסטוריה העשירה שלה, בארכיטקטורה המדהימה
ובתרבות האותנטית הכוללת שפע של טעימות טאפאס וריקודי פלמנקו.

סביליה, המפורסמת בזכות ריקודי הפלמנקו והעיצובים האדריכליים שלה, היא העיר הגדולה ביותר בדרום ספרד. אמרו שהוא נבנה על ידי הרקולס עצמו וההיסטוריה המרתקת שלו הופכת אותו לאחד המקומות המסקרנים ביותר לביקור בספרד.

מזג האוויר בסבילה

האקלים הים תיכוני של דרום ספרד מציע שפע של שמיים כחולים צלולים ושמש קופחת במהלך חודשי הקיץ, ועדיין מזג אוויר חמים נעים במהלך החורף. האקלים הים תיכוני של דרום ספרד מציע שפע של שמיים כחולים צלולים ושמש קופחת במהלך חודשי הקיץ, ועדיין מזג אוויר חמים נעים במהלך החורף.

הזמן הטוב ביותר לבקר בסביליה הוא ממרץ עד מאי. בחודשים אלו הטמפרטורות מתונות, העומס של תנועת התיירים לא הגיע לנפח הקיץ והמלונות נוטים להציע תעריפים נמוכים יותר (למעט באירועים מיוחדים).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.