סיור בירהסיור למבשלות בירה

סיורים אלו מציעים חבילות מרגשות הכוללות טעימות בירה, למידה על תהליכי מבשלה, סיווג של בירות וכיצד כל מבשלה נבדלת אחת מהשנייה.

היכולת להתקרב למבשלה זה נהדר. לשתות ממיכלים, לפגוש מבשלים, עובדות מהנות ולהרגיש את המבשלה כשאתה עובר בה נהדרים. זה צריך להיות קצת מיוחד כי מבשלת בירה צריכה להעריך את האנשים המסורים שעכשיו הופכים את המבשלות לחלק מחייהם ברמה גדולה יותר.

האם מבשלות בירה מרוויחות כסף?

בזכות הניסיון הרב של הצוות שלנו בעבודה עם מבשלות בירה, ראינו מבשלת בירה של 3,000 חביות מרוויחה כמעט 3 מיליון דולר בהכנסות תוך רווח של 300,000 דולר. תשעים אחוז מהמכירות מגיעות מחדר הברז. ראינו גם מבשלת בירה של 3,000 חביות מרוויחה כמעט 3 מיליון דולר בהכנסות תוך רווח של 50,000 דולר.

טיפים כיצד לארגן טיול מבשלה עם חברים

* הרכיב את רשימת האורחים שלך. בחרו קומץ (או ציון) מהחברים הקרובים ביותר שלכם, אלו שאתם מכירים יכולים לשתות באחריות. אם אתה משכיר אוטובוס, מטרופוליטן שאטל יכולה לעזור לך לבחור בדיוק את הרכב המתאים לצרכי התחבורה שלך: כל דבר, החל מטיון לימוזינה ועד לאוטובוס מסיבות ענק.
* בחר את המסלול שלך. ברגע שאתה יודע מי משתתף, הגיע הזמן להחליט אילו בירות אתה הכי רוצה לטעום. אם אתם בצפון מערב האוקיינוס ​​השקט, ערים כמו פורטלנד מפורסמות במבשלות הבירה שלהן, והמטרופוליטן שאטל מציעה תעריפים לנסיעות בין-מדינתיות. אנו נעזור לך לארגן לוח זמנים ולחשוב היכן לאסוף ולהחזיר את כל המעורבים. ודאו שהמבשלות בהן תרצו לבקר יהיו פתוחות ביום בו אתם מתכננים להגיע ועקבו אחר כללים או דרישות מיוחדות.
* תערב אנשים. סיור בירה נהדר הוא לרוב הפרס שלו, כמובן – אבל אתה יכול להוסיף קצת התרגשות לתערובת על ידי הפיכתו לאירוע, הוספת נושא או תיבול אחר. בקש מחברים או משפחה לתת חסות לטיול שלך ולתרום את ההכנסות לארגון צדקה מקומי. הבירה פשוט טעימה יותר כשאתה יודע שאתה שותה למטרה טובה.
* בחר רשימת השמעה. מה זה טיול בלי מוזיקה מעולה? רבים מהרכבים שלנו מגיעים עם נגני תקליטורים ו/או אינטרנט אלחוטי חינם, כך שתוכלו לחבר את המנגינות שלכם ולבדר את כולם. באוטובוסים היוקרתיים יותר יש אפילו טלוויזיות עם מסך רחב עם לוויין, כדי להפוך את הזמן בין מבשלות בירה לחגיגי עוד יותר.
* לינה מאובטחת. האם תישאר ללון אחרי סיור הבירה הסוער שלך, או תחזור לאוטובוס לנסיעה הביתה? אם אתה צריך להבטיח מלון, עדיף להזמין מראש. אם לא, תמיד יש את המסורת הוותיקה של שינה באוטובוס.
* תכנן לטעום את המטבח המקומי. מהי בירה בלי כנפיים, פרחחים, פיצה או הארוחה הצמחונית לבחירתכם? כל סיור במבשלת בירה ראוי להיות מנוקד בארוחה נהדרת, אז תסתכל על המסעדות המקומיות ביעד שלך ועשה כמה הזמנות הרבה לפני הזמן.
*

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.