סיורי נצרותסיורים נוצריים

עבור נוצרי, אמונתו של האדם אינה יכולה להיות מוגבלת לקפלה ולפולחן. במקום זאת, צריך להתחבר לחייהם של הנוצרים המוקדמים ושל ישוע כדי להבין לעומק את הבסיס של האמונה הנוצרית. מסיבה זו, עליך לנסוע לעשרת היעדים הבאים שבחרנו ככמה ממקומות הנופש הנוצריים הטובים ביותר.

10 מקומות שכל נוצרי חייב ללכת

ויה דולורוזה
מכונה לעתים קרובות דרך הצער, זוהי הדרך שעבר ישוע מרגע שנשפט ועד לזמן צליבתו. לאחר מכן הוא נלקח באותו שביל אל הקבר. השביל הזה הוא מה שמתואר ביצירות אמנות בכנסיות.
קבר הגן
קבר הגן הוא בין המקומות שבהם אנשים רבים מאמינים שישוע נקבר. בקבר זה ניתן לערוך ביקורים שונים ואף לערוך את הקודש בקבר. זהו מיקום מלכותי עם תחושת רוגע עמוקה.
כנסיית הקבר הקדוש
כנסייה זו נמצאת בחלק הנוצרי של העיר העתיקה בירושלים. זוהי כנסייה מפורסמת מאוד שכן היא נבנתה במקום בו נצלב ישו, הידוע בכינויו גולגותא או גולגולתא.
הר ציון
זהו בין ההרים המפורסמים ביותר בעולם. ההר נמצא גם בעיר העתיקה בירושלים שבה קברו של דוד המלך ומיקום הסעודה האחרונה (החדר העליון). ביקור במיקום זה יהיה טיול נהדר שכן ניתן לראות מקומות קדושים רבים בביקור אחד.
בית לחם
בבית לחם ניתן לראות את שדה הרועים שהוא המקום בו הופיעו מלאכים לרועים והודיעו להם על הולדת ישוע. יש גם את כנסיית המולד לראות בסיור שלך כאן.
הר הזיתים
הר הזיתים ראה כמה אזכורים בתנ"ך, הן בצוואה הישנה והן בחדשה. זה היה אחד המקומות המועדפים על ישוע לתפילות ומנוחה ושם הוא עלה לשמים. בהר הזיתים ניתן לראות את שאר ירושלים במבט ממעוף הציפור.
ים כנרת
הכנרת הייתה המקום שבו ישוע הלך על המים ועשה ניסים רבים אחרים. כאשר אתה מבקר במיקום זה, אתה יכול לשוט בסירה שהיא העתק של הסירה שישוע היה משתמש בה עם תלמידיו. יופיו של האגם מורגש בקלות.
נצרת
העיר הזו הייתה המקום שבו גדל ישו כילד עד שהיה גבר. אתה רואה את האופי הצנוע של המיקום מהביקור שלך. אפילו טוב יותר, אתה יכול לבקר בבאר של מרי, שם המלאך גבריאל דיבר לראשונה עם מרי על התעברות ישוע.
כפר נחום
כפר זה ממוקם ממש על שפת הכנרת ועליו אומרים שישוע ביצע את שירותו ועשה ניסים רבים. בית פטרוס הקדוש נראה כאן מלבד מבנים משוחזרים אחרים כמו כנסיות ובתי כנסת. אין זה פלא שהיא נקראת עיירת ישו.
ירדנית
ממוקם על נהר הירדן, זהו המקום בו הוטבל ישו על ידי יוחנן המטביל. אתה יכול גם להיטבל בצורה דומה ממש בנהר.
מיקום בונוס: קריית הוותיקן
כיום מרכז הכנסייה הקתולית, בעיר הוותיקן היו יצירות אמנות ושרידים רבים החשובים ביותר לאמונה הנוצרית.
יש לתכנן את המקומות הללו כך שאדם יהיה בטוח וייהנה מזמנם וימצא את הנוצרי הפנימי שלו למערכת יחסים עמוקה יותר עם אלוהים. מקומות נופש נוצריים רבים אחרים ברחבי העולם קיימים אך אלו הם החשובים ביותר.

אתרים קדושים לנצרות

ירושלים. לאורך גבולות הגדה המערבית בישראל של ימינו שוכנת ירושלים, אחת הערים העתיקות בעולם
בית לחם
ספוריה
ים כנרת.

עלות סיור בארץ הקודש

העלות הממוצעת לסיור רגיל בארץ הקודש, ללא כרטיס טיסה, היא 300 דולר ליום לאדם. בהנחה שאתה בוחר בשותף לדירה לאורך כל הטיול. טיול יוקרה נע בסביבות 850$ ליום לאדם. טיול כלכלי הוא כ-150$ ליום לאדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.