סיור קפה

מי אמר שאי אפשר לתכנן חופשה שלמה סביב הקפה? משתיית ג'אווה טרייה צלויה במטע קפה בג'אווה ועד לגימת אספרסו במקום הולדתו האיטלקי, כל יום יכול להיות יום הקפה הבינלאומי עם טיול מבוסס קפה. צלול לתרבות הקפה במלבורן, תטעמו קפה טורקי אמיתי באיסטנבול, ותדגמו כמה מהשעועית היקרות בעולם בסיור קפה בהוואי. קחו כוס ג'ו והתחילו לתכנן את טיול הקפה שלכם מסביב לעולם. מקום מעולה לסיור קפה.

איטליה – מקום הולדתו של אספרסו

עלייה לרגל לאיטליה היא חובה לכל אנין קפה. זו המדינה שהמציאה את האספרסו והקפוצ'ינו, אחרי הכל. לכן, אין זה פלא שלאיטליה יש תרבות קפה חזקה הנשלטת על ידי טקסים וכללים מסתוריים לכאורה. למד את הפרטים הקטנים עם מדריך מקומי בסיור קפה וקינוחים ברומא או בוונציה.

ג'מייקה – הבית של Blue Mountain Coffee

ההרים הערפיליים הקרירים של ג'מייקה הם מהגבוהים בקריביים עם גשמים ואדמה אידיאלית לגידול קפה. לכן, אין זה פלא שקפה בלו מאונטיין, הידוע בטעמו העדין וחוסר המרירות, הוא אחד מבתי הקפה הנחשקים והיקרים ביותר בעולם. לכו למקור בסיור במטעי קפה בהרים הכחולים ונסו כוס צלוי טרי בחווה. למד על התהליך עתיר העבודה של קציר, מיון ובדיקה של שעועית ברמה עולמית ולקחת הביתה שקית – או שתיים – לעצמך.

מלבורן, אוסטרליה – בירת הקפה של אוסטרליה

האם יש במלבורן את בתי הקפה הטובים בעולם? תשפטו בעצמכם בטיול לבירת הקפה של אוסטרליה. תרבות קפה מזדמנת, אקלקטית וממוקדת איכות במלבורן עוסקת יותר בהנאה מכוס ג'ו מהבילה עם ביס טעים לאכול עם חברה טובה מאשר לתדלק עם להיט הקפאין היומי שלך. גלו את בתי הקפה הנסתרים של העיר עם מדריך מקומי בסיור רגלי של תרבות בתי קפה במלבורן.

טורקיה – צא לטיול קפה בהיסטוריה

שתיית קפה עשיר בטעמים ללא סינון בטורקיה היא חובה לחופשת קפה. פולי הקפה הראשונים הגיעו לאיסטנבול בשנת 1519, ולא לקח הרבה זמן עד שהמשקה החדש הזה תפס. תרבות ומסורת הקפה הטורקי אף מוכרים ברשימת המורשת התרבותית הבלתי מוחשית של אונסק"ו. ללגום את המבשלה הייחודית הזו במקומות היסטוריים ולראות בזארים ישנים שבהם אנשים סחרו בפולים הקסומים האלה בסיור קפה של קבוצות קטנות באיסטנבול. לאחר מכן, למד את האמנות והכלים המתאימים להכנת כוס קפה טורקי משלך.

איזו עיר היא קפה מפורסם?

צ'יקמגלור, קרנטקה

זה היה המקום שבו קפה הוצג לראשונה בהודו במהלך הראג'. רק כמה שעות נסיעה מקוורג, Chikmagalur הוא גם אחד התורמים הגדולים ביותר לייצור הקפה של הודו. עם מדרונות מכוסים כמעט במלואם במטעים מוריקים, צ'יקמגלור לעולם לא יוכל לאכזב את חובבי הקפה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.