טיול סיור לאנפורנהטיול טיול לאנאפורנה

אנאפורנה הוא הר הממוקם ברכס הרי אנאפורנה במחוז גנדקי, צפון מרכז נפאל. זהו ההר העשירי בגובהו בעולם בגובה 8,091 מטר מעל פני הים.

מסיב אנאפורנה המתנשא מעל כפר בצפון מרכז נפאל. אנאפורנה I היא הפסגה העשירית בגובהה בעולם. למרות שהמטפסים הגיעו ל-28,150 רגל (8,580 מטר) על הר האוורסט בשנת 1924, אנאפורנה הראשונה התפרסמה בשנת 1950 כפסגה הראשונה מעל 26,000 רגל (8,000 מטר) שעלתה לפסגה

כמה עולה לבקר באנאפורנה?

כדי להיכנס לאזור מקלט אנאפורנה ולטרק, צריך להירשם ולשלם דמי כניסה. עמלה זו היא 1,000 NPR עבור הודים ו-NPR 4,000 עבור מטיילים בינלאומיים. זה כולל את העמלה לקרן הלאומית לשימור הטבע ולרישום במערכת ניהול המידע של Trekker (TIMS).

כמה קשה הטרק במחנה הבסיס של אנאפורנה?

טרק הבסיס של אנאפורנה לא נחשב לטרק קשה מכיוון שטרק זה הוא הרפתקני מאוד וגורמי המפתח של הטרק הם הליכה איטית ויציבה. אז הטרק הזה נחשב לטרק מתון.

כמה מתו באנאפורנה?

הפסגה המרכזית של מסיב אנאפורנה היא המסוכנת ביותר מבין ההרים בעולם, עם שיעור תמותה של 29% מכל מי שמנסה לטפס עליה. מאז 1900, על פי ההערכות 244 משלחות הביאו ל-72 מקרי מוות.

הגבלת גיל

האוורסט עובר על הגבול בין נפאל (בצד הדרומי) לאזור טיבט בסין (בצפון). שני הצדדים דורשים אישורי טיפוס, ולשניהם דרישות גיל מינימום. הצד הטיבטי, המסלול שטיילר מתכנן ללכת בו, אוסר על מטפסים מתחת לגיל 18, אז הוא צריך אישור מיוחד.

אין ספק שכדאי לעשות טרקים באנאפורנה. כפי שנדון ניתן להימנע מהכביש ברוב המקומות עקב NATT. שני הטיולים הללו הם אפשרויות טובות אם אתם מחפשים טרק מבוסס לודג' בנפאל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.