טיול סיור ג'יפים באפריקהטיול ג'יפים באפריקה

תחשבו על זה – מכל הספארי שראיתם בתמונה בסרטי טלוויזיה ובסרטים – האם ראיתם פעם את הגיבור יוצא ממיניוואן? לא, הספארי המודרני נולד על הרציף המחוספס של ג'יפ לנד רובר שרירי ומאוחר יותר לנד קרוזר 4 על 4.
כשזה מגיע לשטח המחוספס של הרפתקאות ספארי… ואתה מקשקש על הסוואנה לעבר אותה גאוות אריות, אתה רוצה את הבטיחות והאמינות שרק ג'יפ לנד קרוזר שטח יכול לספק.

יעדי ספארי שבהם משתמשים בג'יפ הפתוח

הם משמשים בעיקר לספארי ביעד בדרום אפריקה, כלומר בוצואנה, דרום אפריקה, נמיביה, זימבבואה וזמביה. אבל כפי שצוין לעיל, מספר לא מבוטל של קונסרבנס פרטי במזרח אפריקה יעדי ספארי של קניה וטנזניה מעדיפים גם את השימוש בג'יפים הפתוחים של ספארי.

האם מסוכן מאוד לנסוע בספארי בג'יפ פתוח?

כשאתה נשאר ברכב אתה מוגן. כאשר אתה מתרחק מהרכב ואל בית הגידול הטבעי שלהם אתה טרף וחיות הבר הם טורפים. בלי תחרות. שמעתי על אנשים רבים שעזבו רכב בספארי ונפגעו או נהרגו מחיות הבר. הישארו ברכבים והישארו בחיים.

האם אפריקה זולה לטיול?

אפריקה, כאזור, היא למעשה הרבה יותר יקרה ממה שאתה יכול לצפות. למרות יוקר המחיה הנמוך בדרך כלל, כמטייל סביר להניח שתמצא את עצמך מוציא יותר ממה שציפית. … אנשים רבים שנוסעים לאפריקה עושים זאת כדי לחוות ספארי, שרחוק מלהיות פעילות זולה.

כמה עולה טיול באפריקה?

ספארי אפריקאי עולה בין 125 דולר ל-1,500 דולר לאדם ללילה. ספארי בתקציב נמוך הוא ממוצע של 150 דולר ללילה, טווח בינוני 350 דולר ו-750 דולר יוקרתי. ספארי העליון האקסטרים יכול בקלות להגיע עד $1,500 ללילה, או יותר!

כמה זמן הטיול לאפריקה?

הגעה לאפריקה מארה"ב תיקח לך יום שלם. הטיסות בפועל נעות בין 15 שעות ל-21 שעות, תלוי מאיפה מתחילה המסע שלך. ישנם כמה מסלולי טיסה שונים שאנו רוצים להציע, בהתאם להעדפות חברת התעופה שלך או אם יש לך מיילים של חברת תעופה או נקודות פרס שתוכל למנף).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.