הכירו את איירבינבי אטרקשינסהכירו את אטרקציות Airbnb

חוויות Airbnb הן פעילויות אישיות או מקוונות המתארחות על ידי מומחים מקומיים מעוררי השראה. הם חורגים מסיורים או שיעורים טיפוסיים על ידי נטילת האורחים בעולם הייחודי של המארח.

Airbnb Adventures הוא אוסף חדש של חוויות ראויות למספר ימים, המתארח על ידי מומחים מקומיים שלוקחים קבוצות אינטימיות למיקומים אפיים, מחוץ למסלולים, וטובלים אותם בתרבויות וקהילות ייחודיות.

Airbnb הוא אתר שיתוף הלינה הגדול בעולם. אבל בניגוד למלון, Airbnb הוא ייחודי מכיוון שסביר להניח שאתה שוכר בית של מישהו או מקום מעניין כמו בית עץ, אוהל או קוטג'. זה יוצר חוויה מיוחדת במינה השונה מאוד מהשכרת המלון המסורתית שלך.

בית Airbnb

Airbnb הוא שוק מקוון שמחבר בין אנשים שרוצים להשכיר את בתיהם לאנשים שמחפשים מקומות לינה באזורים ספציפיים. … אורחים מוצאים לעתים קרובות ש-Airbnb זול יותר, בעל אופי רב יותר, והוא יותר ממלונות. Airbnb מייצרת את עיקר הכנסותיה על ידי גביית דמי שירות עבור כל הזמנה.

מארחים רבים שכבר שוכרים הצטרפו לתוכנית חוויות כדי להגדיל את הכנסתם. כמארח Airbnb, סביר להניח שכבר השגת רישיון לנהל עסק בעיר שלך. כתוצאה מכך, הוספת חוויית Airbnb היא דרך מצוינת להכניס הכנסה נוספת.

Airbnb בשידור חי

חוויות מקוונות ב-Airbnb הן מפגשי וידאו בשידור חי שניתן לעשות לגמרי בבית. חוויות בקבוצות קטנות נעות בין שיעורי בישול לסיורים וירטואליים. נדרש חשבון Airbnb כדי להזמין חוויה מקוונת.

חוויות מקוונות של Airbnb הן בעצם סיורים, אירועים, שיעורים וסדנאות שמתקיימים באופן מקוון לחלוטין דרך מסך המחשב הנייד או הטלפון שלך. הפלטפורמה משלבת מארחים ('מדריכים') ואורחים שמתחברים בשיחת וידאו. רוב החוויות הן מפגשים חד פעמיים שנמשכים בדרך כלל בין 60-90 דקות.

איך אני מוצא את הטיול שלי ב-Airbnb?

כדי לבדוק זאת, מצא את שרשור ההודעות עם המארח בתיבת הדואר הנכנס שלך, או עבור אל טיולים ולחץ או הקש על הצג תוכניות טיול נוספות ולאחר מכן הצג פרטים. סטטוס מאושר אומר שאתה מוכן ללכת! תקבל אימייל האומר זאת, יחד עם הודעת טקסט (SMS) והתראת דחיפה אם הגדרתם את אלה.

החוויות המקוונות הפופולריות ביותר של Airbnb

סנגריה וסודות עם דראג קווינס
זוהי החוויה המקוונת הפופולרית ביותר של Airbnb בעולם. קבוצה זו של מלכות דראג שבסיסה בליסבון מציעה שיעור הכנת קוקטיילים בשידור חי, המלמדת את האורחים איך להכין סנגריה פורטוגזית אותנטית, טרייה וטעימה מאפס. אבל מופע הדראג בסגנון קברט הוא גם חלק מרכזי מהמשיכה: חשבו על זיקוקים, אפקטי עשן, אורות ותלבושות מוגזמות. לבלות עם המלכות אחרי כדי לדבר על ליסבון, תרבות הדראג, החיים – מה שתרצו.

עקבו אחרי רופא מגיפה דרך פראג
זה יכול להיות קצת יותר מדי על האף עבור חלק… אבל אם החיים במגפה במשך שנה רק נתנו לך השראה להעמיק במגפות היסטוריות, זו החוויה בשבילך. צעדו כמעט ברחובות הריקים של פראג בתקופת המוות השחור ומגפות אחרות של המאות ה-17 וה-18, וקבלו הצצה אל ה-PPE של אז. בחוויה של 60 דקות זו, אודיו חי מלווה בווידאו שצולם במקצועיות במהלך ההסגר בעיירה הנטושה.

שלל שייק עם כוריאוגרף קולומביאני
בטח, אתה יכול להכות את המשקולות האלה במוסך. אבל זה נראה די הו-זמזם כשאתה משווה את זה לחוויית הכושר הזו: לנער את הקולו שלך עם כוריאוגרף מקולומביה, בשידור חי. (בנוסף, אתה יכול ליישם את הכישורים שלך כשזה בטוח לעלות שוב על רחבות הריקודים בכל רחבי העולם.) בשיעור זה בן שעה, תלמד טכניקות של ניעור שלל או טוורק בסיסיים או מתקדמים. המדריכה ממליצה במיוחד על שיעור זה לקבוצות של חברות; אין צורך בניסיון קודם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.