סיור צילום

סיור צילום פירושו מסע מחוץ למסלול השחור אל המקומות הנפלאים ביותר בעולם. במילים פשוטות, אנו מבקרים במקומות הצילום הטובים ביותר שקיימים בזמן שאתה מודרך על ידי צלם מוביל.

היעד הכי יפה לצלמים.

1. רומא, איטליה
רומא היא אחד מיעדי הצילום האהובים עלי בכל הזמנים על פני כדור הארץ. עיר הנצח היא לא רק תענוג למצלמה, אלא היא גם מלאה בארכיטקטורה היסטורית מרתקת ומורשת תרבותית שהופכת אותה למקום המושלם עבור צלמים ומטיילים כאחד. עם כל כך הרבה מקומות נהדרים לצלם, אני מרגיש שאני יכול לבלות שנים ברומא ועדיין בקושי לגרד את פני השטח של הפוטנציאל שלה.

2. סנטוריני, יוון
סנטוריני הוא אי בדרום הים האגאי שנחשב לרוב לאחד המקומות הרומנטיים בעולם. העיירה אויה, בתמונה למטה, מתגאה באחת מהשקיעות היפות ביותר על פני כדור הארץ. מאוחר מדי אחר הצהריים, מאות אנשים מתאספים כדי לצפות במחזה האור כשהשמש צוללת מתחת לאופק המימי. ברגע שזה קובע, כל הקהל מתפוצץ בתרועות ובמחיאות כפיים.

3. טקאפו, ניו זילנד
מאז הסרט הראשון של שר הטבעות, ניו זילנד התפוצצה בפופולריות בקרב קהילת המטיילים. העצה שלי לצלמים שמבקרים בכדור הארץ התיכונה היא לתכנן שם כמה שיותר זמן. האיים אולי נראים קטנים על המפה, אבל ככל שתנהגו ותחקרו יותר, כך תתחילו להבין את העושר העצום של השראה והזדמנויות צילום שנמצאות בהישג ידכם.

4: ניו יורק
ראשון ברשימה שלנו וזה לא מפתיע שניו יורק בראש הרשימה שלנו כאחד המקומות המצולמים ביותר בעולם. יעד תיירות פופולרי זה מושך אליו כ-53 מיליון תיירים מרחבי העולם מדי שנה! כפי שלמדנו, הטיול לא משנה הרבה אם אין לך הוכחה למה עשית ואיפה!

5: פריז, צרפת
בשלב הבא, אני בטוח שיכולתם לנחש את האטרקציה הזו! מגדל אייפל בפריז, צרפת בראש רשימת המקומות המצולמים ביותר בעולם. פריז היא אייקונית בזכות בתי הקפה החמודים שלה, המוזיאונים הבולטים שלה, וכמובן כיכר פריז המובהקת המלאה בגנים וביעדי פיקניק פופולריים. אבל התמונה שכל המבקרים מקבלים בטיול שלהם היא כמובן מגדל אייפל. מגדל אייפל נבנה בתור הכניסה הגדולה ליריד הסחר העולמי של 1889.

6: איסלנד
אִיסלַנד! זה בקלות אחד המקומות הטובים ביותר לטייל בהם עבור תמונות אפיות ומדהים לחלוטין לחקור. נוסף על כך, יש לך ערימה של המקומות הטובים ביותר באיסלנד שבהם אתה באמת יכול להגמיש את הכישורים שלך בצילום התמונות האלה. רק דאגו לצאת לכמה מהטיולים האפיים, לראות את העיירות הקטנות והחמודות ביותר ולטבול (עם מצלמה עמידה למים) בלגונה הכחולה

מָרוֹקוֹ
שימו לב: לפני נסיעה למרוקו עליכם לדעת שאתם עלולים להתמכר אליה. טיול אחד ואתה עלול בסופו של דבר להיות מוקסם. הוזהרתם.
המכונה גם העיר הכחולה, Chefchaouen במרוקו מפורסמת בכל רחבי העולם בזכות הבניינים שלה בצבע כחול. אם אתה נהנה מצילום רחוב או ארכיטקטורה, אז אתה לא יכול לפספס את המקום הזה כשאתה מטייל במרוקו!

דברים שמבדילים סיור צילום מחג רגיל

* * מסלול ממוקד צילום לחלוטין
* גמישות במסלול
* הדרכת צילום מקצועית מעשית
* גודל קבוצה קטנה
* מטיילים עם אנשים בעלי דעות דומות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.