טיול ספאריטיול לספארי

פארק ספארי, המכונה לעתים פארק חיות בר, הוא אטרקציה תיירותית מסחרית דמוית גן חיות שבה המבקרים יכולים לנהוג ברכבם או לנסוע ברכבים המסופקים על ידי המתקן כדי לצפות בבעלי חיים מסתובבים בחופשיות. פארק ספארי גדול יותר מגן חיות וקטן משמורת משחקים.

דרום אפריקה כוללת את מדינות דרום אפריקה, בוצואנה, זמביה, זימבבואה, נמיביה, מלאווי ומוזמביק. בעוד מזרח אפריקה כוללת את המדינות קניה, טנזניה, אוגנדה ורואנדה. אלו הם שני האזורים העיקריים לחופשות ספארי באפריקה.

פארק ספארי הוא אזור פארק בו מוחזקים בעלי חיים ויש להם את היכולת לשוטט בחופשיות. האזור פתוח למבקרים ועשוי לצפות בחיות הבר כל זמן הנסיעה באזור, שמורת הלוהלו היא בגודל של 96,000 דונם ומציעה תצפיות ונופים מדהימים.

ספארי נותנים לתיירים הזדמנות לצפות בחיות בר בסביבת הגידול הטבעית שלה. למרות שבדרך כלל ספארי טובים יותר מאשר לתמוך בגן חיות או להשתתף בקרקס, שלעתים קרובות הם מרבים יתר על המידה ומתעללים בבעלי חיים למען בידור אנושי, האתיות של ספארי עדיין באוויר.

האם פארק הספארי שווה את זה?

ביקור בפארק גן החיות של סן דייגו כדאי לאוהבי בעלי חיים. זה מפורסם במתחמי שדות גדולים שבהם עדרים מסתובבים חופשי. אתה תאהב את זה אם אתה נהנה ממגע מקרוב עם חיות בר, מעט קהל, טיולים ארוכים ויש לך 4 עד 6 שעות לבלות. סיורי ספארי בתשלום מומלצים אך אינם הכרחיים.

האם אתה צריך מכונית לפארק הספארי ווסט מידלנדס?

כן, אתה יכול, אבל תצטרך להיות ברכב כדי לנסוע ב-Safari Drive-through. אם אין לך רכב משלך, אתה יכול להזמין סיור מודרך במיניבוס. עלות המושבים היא 7.00 פאונד נוספים לאדם וניתן להזמין מקומות מקוון מראש בהזמנת כרטיסי כניסה.

כמה עולה חניה ב-Safari Park?

דמי חניה: 15 דולר לרכב; 20 דולר לחניית קרוואנים. חניה מועדפת זמינה בסופי שבוע ובחגים תמורת 18 דולר נוספים (15 דולר + 18 דולר = 33 דולר בסך הכל לחנייה מועדפת).

הזמינו מראש

לא, אין באפשרותנו לקבל תשלום ביום ביקורך. כל המבקרים חייבים כעת להזמין מראש ולשלם מראש עבור ביקוריהם מראש.

10 הפארקים והיעדים בספארי אפריקאי המובילים

#1 הפארק הלאומי סרנגטי טנזניה. …
#2 מאנה בריכות הפארק הלאומי זימבבואה. …
#3 שמורת מלה מאלה דרום אפריקה. …
#4 אוקאונגו דלתא בוצואנה. …
#5 Lower Zambezi National Park Zambia. …
#6 שמורת מורמי בוטסואנה. …
#7 הפארק הלאומי דרום לואנגווה זמביה. …
#8 מכתש נגורונגורו טנזניה.

עלות ספארי

יש ממש ספארי שמתאים לכל תקציב. ספארי אפריקאי עולה בין 125 דולר ל-1,500 דולר לאדם ללילה. ספארי בתקציב נמוך הוא ממוצע של 150 דולר ללילה, טווח בינוני 350 דולר ו-750 דולר יוקרתי. ספארי העליון האקסטרים יכול בקלות להגיע עד $1,500 ללילה, או יותר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.