סיורים בפירנצהסיורים בפירנצה

פירנצה, בירת אזור טוסקנה של איטליה, היא ביתם של יצירות מופת רבות של אמנות וארכיטקטורה מתקופת הרנסנס. אחד המראות האיקוניים ביותר שלה הוא הדואומו, קתדרלה עם כיפת אריחי טרקוטה שהונדסה על ידי ברונלסקי ומגדל פעמונים על ידי ג'וטו. גלריה דל'אקדמיה מציגה את הפסל "דוד" של מיכלאנג'לו. גלריית אופיצי מציגה את "הולדת ונוס" של בוטיצ'לי ואת "הבשורה" של דה וינצ'י.

העיר ידועה בתרבות שלה, באמנות הרנסנס ובארכיטקטורה ובאנדרטאות. העיר מכילה גם מוזיאונים וגלריות אמנות רבות, כמו גלריית אופיצי ופאלאצו פיטי, ועדיין משפיעה בתחומי האמנות, התרבות והפוליטיקה.

פירנצה מפוצצת ביצירות אמנות ובניינים מתקופת הרנסנס, הודות ל-Medici! העיר בטוסקנה היא גם ערש ההוט קוטור האיטלקי – והקנטוצ'יני. יותר מכל עיר איטלקית אחרת, פירנצה מזוהה עם הרוחות היצירתיות שהקימו את הרנסנס

אטרקציות תיירותיות בדירוג הגבוה ביותר

קתדרלת סנטה מריה דל פיורה ופיאצה דואומו
Battistero di San Giovanni (בית הטבילה של יוחנן הקדוש)
פיאצלה מיכלאנג'יולו
ארמון וגלריה אופיצי
Piazza della Signoria ו-Loggia dei Lanzi
Galleria dell'Accademia (גלריית האקדמיה)
קברי מדיצ'י של סן לורנצו ומיכלאנג'לו
Palazzo Vecchio (Palazzo della Signoria)
סנטה קרוצ'ה
פונטה וקיו
פאלאצו פיטי (ארמון פיטי)
סנטה מריה נובלה

חובה לבקר בפירנצה, איטליה

בזיליקת סן לורנצו.
מוזיאון דה וינצ'י.
מוזיאון גלילאו.
המוזיאון הלאומי של ברגלו.
גני בובולי.
דוד של מיכלאנג'לו.
נקודת ציון אדריכלית של סנטה מריה דל פיורה (דואומו).
פאלאצו וקיו.

האם פירנצה איטליה יקרה?

למרות יוקר המחיה המתון בסטנדרטים של מערב אירופה, פירנצה היא עדיין בין הערים היקרות ביותר באיטליה. בעוד ששוק הנדל"ן שלה אינו יקר כמו ערים כמו מילאנו, ונציה או רומא, הוא עדיין יקר למדי. פירנצה היא אחת הערים העשירות ביותר מבחינה תרבותית במערב אירופה.

כמה כסף אני צריך ליום בפירנצה?

כמה כסף תזדקק לטיול שלך בפירנצה? אתה צריך לתכנן להוציא בסביבות 120 אירו ($137) ליום בחופשה שלך בפירנצה, שהוא המחיר היומי הממוצע המבוסס על הוצאות מבקרים אחרים. מטיילים קודמים הוציאו, בממוצע, 25 אירו (29 דולר) על ארוחות ליום אחד ו-18 אירו (20 דולר) על תחבורה מקומית.

הזמן הטוב ביותר לבקר

הזמן הטוב ביותר לבקר בפירנצה הוא בין מאי לספטמבר כאשר מזג האוויר החם מוביל לפסטיבלי אמנות, סעודות באוויר הפתוח וסוג השמש האיטלקית שהיווה השראה לציירי הרנסנס. למרבה הצער, הוא מביא גם למזג אוויר סוער, נחילי תיירים ותעריפי מלונות גבוהים.

כמה ימים אתה צריך בפירנצה?

3 ימים
אוקיי, בואו נתחיל: הייתי אומר שכדאי לכם לבלות בפירנצה לפחות 3 ימים, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתם מבקרים בעיר. תוך פחות מ-3 ימים יש סיכון אמיתי לעשות סיור דה כוח, להקדיש מעט זמן ליותר מדי דברים, מבלי להעריך עד הסוף אף אחד מהם.

האם כדאי לבקר בפירנצה איטליה?

בהחלט שווה טיול. פירנצה היא עיר נפלאה ויש בה הרבה דברים לראות ולעשות שכל אדם שמטייל באיטליה או באירופה יצטרך וירצה לראות. לכל הפחות: הדואומו, האופיצי, האקדמיה, השווקים, פונטי ויצ'יו. רק אלה לבד ייקח לך לפחות יומיים אם לא יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.