סיורים ביווןסיורים ביוון

יוון היא מדינה בדרום מזרח אירופה עם אלפי איים ברחבי הים האגאי והיוני. משפיע בימי קדם, הוא מכונה לעתים קרובות ערש הציוויליזציה המערבית. אתונה, בירתה, שומרת על ציוני דרך, כולל המאה ה-5 לפנה"ס. מצודת האקרופוליס עם מקדש הפרתנון. יוון ידועה גם בחופים שלה, מהחולות השחורים של סנטוריני ועד לאתרי הנופש המסיבות של מיקונוס.

אלו הם כמה מהבחירות שלנו עבור המקומות הטובים ביותר לביקור ביוון:

האקרופוליס באתונה.
מנזרים עתיקים במטאורה.
טחנות הרוח במיקונוס.
הכפר אויה בסנטוריני.
מקדש אפולו בדלפי.
העיר העתיקה של חאניה בכרתים.
כיכר סינטגמה בנאפפליו

מהו החודש הטוב ביותר לביקור ביוון?

באופן כללי, מזג האוויר הטוב ביותר ביוון הוא מה שתחוו במאי, יוני וספטמבר. שפע של ימי שמש שאינם חמים מדי הופכים את חודש מאי לזמן אידיאלי לטיולים ארוכים ונינוחים באתונה. עד יוני, החופים של האיים האגאי חמים מספיק לשחייה ואיים פופולריים כמו מיקונוס עדיין לא צפופים.

מהי הדרך הטובה ביותר לסייר באיי יוון?

הדרך הטובה ביותר לטייל בין האיים הללו היא על ידי עלייה על מעבורת מהירה. זמני הנסיעה במעבורת בין איי יוון אלה נעים בין שעתיים ל-45 דקות (פארוס-נקסוס). שלושת האיים יכולים גם לעשות מפלט מצוין מההמולה של סנטוריני והם אופציות מושלמות לטיול של יום אחד או לסוף שבוע.

כמה ימים ביוון זה מספיק?

אנו ממליצים לבלות לפחות שבעה ימים ביוון כדי שתוכלו לחקור בנוחות את אתונה ואי יווני אחד או שניים. עם יותר ימים לבלות, ברור שאתה יכול לחקור יותר יעדים ואיים שביקרו בהם פחות, אבל אם אתה מתכנן חופשה מהירה, דאגנו גם לך.

יקר

יוון למעשה די זולה. אוכל יווני, כוסות יין, מעונות אכסניות ואוטובוסים ציבוריים אינם יקרים במיוחד ותוכלו למצוא מקום לינה ממש נחמד במחיר של בין 30-40 יורו ללילה. יש הרבה דרכים לחסוך כסף ביוון מבלי לוותר על נוחות.

קוביד ביוון

מחלקת המדינה הוציאה ייעוץ נסיעות ברמה 4 עבור יוון המייעצת לאזרחי ארה"ב לא לנסוע ליוון עקב COVID-19. הרשויות היווניות ממשיכות להכריז על מספרים גבוהים מאוד של מקרים מאושרים של COVID-19 במדינה.

תקציב טיול כולל ליוון

עלות קטגוריה
הובלה 1,000 דולר
אוכל 1,440 דולר
פעילויות $1,000
תקציב טיול כולל של יוון $13,740

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.