סיורים ברומאסיורים ברומא

רומא היא העיר הגדולה ביותר במחוז פלויד, ג'ורג'יה, ארצות הברית ומושב המחוז. ממוקמת למרגלות הרי האפלצ'ים, היא העיר העיקרית של המטרופולין הסטטיסטי של רומא, ג'ורג'יה, המקיפה את כל מחוז פלויד. במפקד האוכלוסין של 2020 מנתה העיר 37,713 תושבים.

בית המשפט של מחוז פלויד, רומא, ג'ורג'יה. לרומא יש כעת כלכלה מגוונת המבוססת על ייצור (טקסטיל, נייר, מוצרי מאפה ומוצרי מתכת), עצים וחקלאות; גם תיירות חשובה. שורטר קולג' (1873) ומכללת פלויד (1970) נמצאות ברומא, וברי קולג' (1902) נמצא במאונט ברי הסמוך.

המרחק בין רומא לפארק הלאומי הגדול סמוקי הוא 133 מיילים. ממוקם למרגלות הרי האפלצ'ים, רומא לוקחת את שמה מהעיר באיטליה

אטרקציות תיירותיות עם הדירוג הגבוה ביותר ברומא

הקולוסיאום וקשת קונסטנטינוס
עיר הותיקן
הפנתיאון
הפורום הרומי
מזרקת טרווי
Centro Storico והמדרגות הספרדיות
סנטה מריה מג'ורה
פיאצה נבונה
גבעת פלטין
גלריה וגנים וילה בורגזה

Covid-19

איטליה אישרה מקרים של COVID-19 בגבולותיה. המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) פרסם הודעת בריאות נסיעות ברמה 4 לאיטליה עקב COVID-19, המצביעה על רמה גבוהה מאוד של COVID-19 במדינה וממליצה לאמריקאים "להימנע מנסיעה לאיטליה"

ימים שאתה צריך לבקר ברומא

כמעט ללא יוצא מן הכלל, אנו ממליצים לבלות ברומא לפחות 3 ימים. לא תוכל לראות הכל בטווח הקצר הזה, אבל תוכל לראות חלק נכבד מההיילייטס. תכנן לבלות 4+ ימים ברומא אם הזמן הכולל שלך באיטליה הוא שבועיים או יותר.

איך להתלבש

הוותיקן, כמו גם הבזיליקות המרכזיות ברומא, מיישמים קוד לבוש קפדני שלא רוצה מכנסיים קצרים, בלי חצאיות מיני, בלי עליוניות ללא שרוולים ובלי בגדים חושפניים (ללא חשוף, בטן חשופה וכו').

כדי להימנע מלהיראות כמו תייר ולבלוט החוצה כמו אגודל כואב, השתדלו לא לסחוב מצלמה מסורבלת על הצוואר. מכנסיים קצרים בכנסייה ובקריית הוותיקן הם ביג נו-נו; הימנע ממכנסי ג'ינס קצרים או חולצות טי עם סיסמאות אמריקאיות עליהם, לא משנה לאן אתה הולך ברומא.
זה בסדר להתלבש כלאחר יד כדי לצאת לטיולים ברומא.

חולצות טריקו, ג'ינס, נעלי טניס, שמלות קיץ וסנדלים מתאימים לכל אחד מהאתרים ברומא, הוותיקן. אתה צריך להיות נוח מכיוון שכל כך הרבה מהסיורים הטובים ביותר ברומא כרוכים בהליכה.

האם רומא יקרה?

רומא היא אחת מערי התיירות היקרות ביותר בדרום אירופה, בין היתר בשל מספר האטרקציות התיירותיות הגבוהות שלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.